| fulgerul46 a întrebat:

Sal TPU va rog enorm sa ma autati si pe mine am un radio : Radio Venture http://hgdesign.ro/venture/ si nu stiu cum sa-l populez am 0 ascultatori ce sa fac ziceti-mi si mie si va rog sa-l ascultati si daca va place sa il dati prin lista de mess si ce sa fac sa am mai multi ascultatori? cine raspunde si ma ajuta dau funda!

4 răspunsuri:
| DascaluViorel a răspuns:

Sti de ce nu ai ascultatori?
- Iti pica radio
- ai buffer mare
- si animatori (dj) nu vb deloc

eu am intrat am ascultat un pic si apoi mia picat radio-ul big grin

| fulgerul46 explică (pentru DascaluViorel):

Scuze dar am lucrat la el si nu mi-am dat seama ca mi-ai trimis si din asta a picat dar acum merge

| fulgerul46 explică (pentru DascaluViorel):

Si sa stii am doar 11 ani

| hackeru2 a răspuns:

Poi in primul rand trimite-l la toti din lista ta de pe mess, faceboo., twite., si fa-ti mai multe conturi pe situri de chat si trm linkul:d