| Mihaimihaita85 a întrebat:

Salutare!

Incerc sa adaug la Instagram sau Facebook stories melodii ale unor artiști renumiți precum Rihanna, Eminem sau 50 Cent, însă nu mai am această opțiune de câteva săptămâni. Pot adăuga doar melodii de la artiști de care nu am auzit niciodată. Aveți idee despre ce e vorba?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Din câte știu eu, Facebook și-a pierdut drepturile de autor și de aceea nu mai merge.
Uite aici un articol care susține ideea mea
https://stirileprotv-ro.cdn.ampproject.org/......tiile.html
Fundiță?

| Mihaimihaita85 explică (pentru Hyperion7):

Pai la alti prieteni apar melodiile cunoscute când vor să adauge pe story.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Mihaimihaita85):

Nu știu, eu am pățit la fel ca tine
Înainte aveam acces la o lista de muzica faina, iar acum nu, deci nu știu crying