| mrc_5526 a întrebat:

Ma intereseaza sa cumpar o chitara electrica. stie cineva un magazin de instrumente muzicale ce face livrari in tara? (momentan locuiesc in deva_
Merci!

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Thomann.de
Comanzi de acolo sila acelasi pret ti le aduce o firma din satu mare parca. Am id-ul patronului, da-mi pm si cere-l.

| Mefisto23 a răspuns:

Www.guitarshop.ro, arunca o privire pe acolo;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca sunt cel putin 2 magazine in deva cu asa ceva:
1. pe centru, peste drum de cinema patria
2. cum mergi spre gara, la ultimul bloc pe colt
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand eu o chitara electrica urgent...am folosit-o 5 luni si o vand cu 400 ron, negociabil, pretul include husa +bretea; a si chitara are si tremolo, foarte folositor in timpul melodiilor, mai ales in solo-uri.