| McCrush a întrebat:

Ma numesc Alex si vreau sa ma apuc de cantat rapp...Am multe negative si multe versuri dar vreau sa si inregistrez.Caut de mult un program prin care sa inregistrez vocea iar apoi sa pun negativul.(in afara de Audacity)

4 răspunsuri:
| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Cool edit pro, Adobe audition

| houserboy a răspuns:

Hiphop5

| SwettieNicki a răspuns:

Nu prea suntsad Dar daca chiar vrei si ai sustinere 'financiara' poti sa mergi la un studiobig grin Oricum ...Bafta!*poate peste ceva timp te vedem la Tv:*

| vaniusamd99 a răspuns:

Foloseste mp3 web si apoi modific-o prin windows movia maker!