| CristianNV a întrebat:

Salutare! Mai știe cineva cum se numește melodia cantata de băiatul ala indian, jumate în indiana jumate în engleza, în care la un moment dat spunea "only english" sau ceva de genul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cumva?
https://youtu.be/V1bFr2SWP1I

| CristianNV explică (pentru anonim_4396):

Nu e asta. Era indian/punjab, prima jumatate o cânta în hindi, sau cum se numește limba lor si ultima jumatate din piesa o cânta in engleză. Era în studio cu căștile pe urechi. Nu mi aduc aminte niciun vers din păcate. Am cautat în toate felurile posibile și nu o găsesc.