| Derye a întrebat:

Salutare.

Maine imi iau si eu cablu USB sa'mi transfer niste melodii din pc in telefon si as vrea niste nume de melodii. Rock alternativ daca se poate (nu metalica), nu house, melodii nu neaparat noi ci care v'au placut voua.

Si as vrea si un program pentru comprimarea melodiilor. Adica sa micsoreze marimea ei.

Dau fundita, ofc!

=X

Răspuns Câştigător
| freiheit a răspuns:

Uite niste rock grupe dar nu stiu daca-ti sunt pe plac vei vedea:prelude cu un cintec-kiss my eyes and lay me to sleep. placebo - thirteen.trupa manga - care fu si la eurovizion si luara locul doi in 2010. o trupa coolll e green day cu single 21 guys. Killerpilze dar e cam tare. dar asculta si LAFEE e super imi place mult de ea si e ceva alternative.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock alternativ...Nickelbackwinking