| anonim_4396 a întrebat:

Care imi poate da si mie un program de micsorat marimea melodiilor? nu vreau sa le scurteze.doar sa le micsoreze formatul pentru a le pune pe telefon.multumesc.fundita

4 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Daca reduci marimea unei melodii ii strici din claritate si nu ai facut nimic, pentru ca ce rost are sa asculti o melodie bazaita... mai bine strangi niste banuti si iti cumperi un card la telefon de 1gb, 2gb, cat poti si ai rezolvat problema.winking

| sti a răspuns:

Foloseste XMedia Recode face conversia intre diferite formate http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=169&lid=3661

| florinmarius a răspuns:

Xilisoft video convertor (este si pentru audio in orice format)