| DoRu a întrebat:

Salutare membrii, TPU! Am un film pe pc cu Justin Bieber SNL are niste melodii faine si nu gasesc sa downloadez soundtrack-ul. Va rog frumos, ajutati-ma! Fundita!

SNL fiind prescurtarea de la Saturday Night Live
big grinhaideti... big grintongue

Răspuns Câştigător
| LovعlyFeelings a răspuns:

Downloadeaza Movie Maker. Pune filmu` acolo, si cat e melodia de lunga atata tai. Apoi, incarci pe youtube [ daca vrei poti selecta obtiunea privat ] si apoi accesezi vidtomp3.com si downloadezi acea melodie.Asa faci cu toate.Bafta! Sau mai usor... daca stii melodiile cauta`le tu pe youtube si apoi le downloadezi cu vid. Funda? :p