| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva muzica rock buna?
Gen : Skillet-Monster, Skillet-Not Gonna Die sau Imagine Dragons- RadioActive, Imagine Dragons- Demons.
Multumesc oricum!

6 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Three Days Grace, Sick Puppies, Linkin Park, Drowning Pool, Disturbed, SOIL, Asking Alexandria, Avril Lavigne, Bullet For My Valentine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Skillet:
Hero
Awake and alive

Imagine dragons:
Smoke and mirrors
Monster
Dream
Thief
Etc. Asculta noul lor album.

| AnimatedSignature a răspuns:

Radioactive sau Demons nu e rock, e dubstep. Dar daca iti plac si vrei o combinatie dintre astea asculta Korn (melodia Narcissistic Cannibal e buna) big grin. Altceva ar fi Three Days Grace sau Nirvana, asta mai ascult acum.

| Neberius13 a răspuns:

Ce ai zis tu acolo numai "muzica rock buna" nu-i. Skillet sunt plictisitori iar Imagine Dragons sunt trupa de aia penibila de indie "rock". Pana la urma, vrei ceva bun sau nu?

| Mihaaa24 a răspuns:

Incearca sa asculti melodiile de la AC DC si Breaking Benjamin. Eu m-am indragostit de trupele astea. Sper sa-ti placa si tie. Funda?