| laramistigan27 a întrebat:

Hey,cui ii place Imagine Dragons? Ce parere aveti despre trupa si melodiile lor? Dar sa stiti ca un adevarat firebreather le stie toate melodiile nu numai,,Radioactive" si,, Demons". happy

Răspuns Câştigător
| christos1234 a răspuns:

Foarte tare trupa, canta bine impreuna.

12 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Nu-mi plac

| laramistigan27 explică (pentru bloodyhell):

Si te supara daca te intreb de ce nu? Sau poate ca o sa te doara mana sa scrii,deci mai bine nu mai astept. Oricum, ce-mi pasa mie de raspunsul tau? Se vede ca esti un psihopat dala cu rock-ul lui ciudat. laughing Eee, gluma, frate, gluma.Sau poate nu?

| bloodyhell a răspuns (pentru laramistigan27):

Cat de inteligent... daca nu-mi place o anumita trupa sunt psihopat.wow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e un firebreather?

| laramistigan27 explică (pentru anonim_4396):

Asa se numeste un fan Imagine Dragons, asa cum e la One Direction directioner.Ce, nu stiai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru laramistigan27):

Singura melodie pe care o stiu de la Imagine Dragons e Radioactive.Dar imi place.De fapt cred ca o sa le ascult si celelalte melodii si poate devin si eu un firebreather.

| laramistigan27 explică (pentru anonim_4396):

Iti urez noroc mult si dabia astept sa devii si tu un firebrether.Sa ma contactezi daca vrei sa ma intrebi ceva, da?

| anonim_4396 a răspuns (pentru laramistigan27):

Ok

| Pumpkin a răspuns:

Stiu doar "Demons", geniale versuri.

| laramistigan27 explică (pentru Pumpkin):

Ar trebui sa te uiti si la celalate melodii ale lor.Cauta Night visions, da' Radioactive n-o stii?

| 21Ratio a răspuns:

Imi place mult On The Top Of The World.

| HappyMeg a răspuns:

E cea mai tare trupa dupa parerea mea. Tipii astia chiar nu au melodii proaste si din cate am observat, toate au mesaje profunde. Si eu sunt o firebreather ^^