| ooAndrewoo a întrebat:

Am auzit aseara un refren de la o melodie pe care nu o pot gasi, dar stiu ca s-a pus in kulturhaus si cred ca si in alte cluburi. Refrenul suna ceva de genu' : " yeah, ma' men / that's ma man" si cred ca genul melodiei e ori rap, ori dancehall, nu stiu sigur. Ma puteti ajuta cu un raspuns si un lik daca se poate?

FUNDA pentru. raspunsul exact!

Si mersi mult ca mi-ati raspuns. Astept de 2 zile raspunsul si...

3 răspunsuri:
| ihacoswhy a răspuns:

Era o voce de fata? ..Cassie Taylor - That's my man http://www.youtube.com/watch?v=WtSR5FqR1oQ

In caz ca nu este asta melodia mai poti incerca Katrina Elam - That's my man
Monica - That's my man

| ooAndrewoo explică:

Kid nu era o voce de fata, erau voci de baieti, raperi, si cantau toti refrenul.