| Gabi7zu a întrebat:

Am auzit acum ceva timp o melodie la radio insa nu am fost atent la numele artistei iar refrenul melodiei este prea comun pentru a o gasi pe google. melodia nu este nici noua si nici veche iar refrenul suna ceva de genul : ela ela ela ee... Poate cineva o mai are intiparita in memorie si ma poate ajuta. Multumesc happy

3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Sonny Flame-Sale el sol
http://www.youtube.com/watch?v=PaHkxoFzmSU

| Gabi7zu explică:

E o fata care canta nu un barbat!tongue si nu e rihanna happy altcineva?big grin

| Geeeorgyyy a răspuns:

S-ar putea sa fie Rihanna-Umbrella sau Sonny Flame-Sale el sol