| RukiRobert a întrebat:

Salutare, TPU. Am o intrebare legata de o melodie. Mai demult (cam vreo 2-3 ani in urma) era difuzata o melodie, cu un videoclip animat, parca, in care 3 baieti erau, parca, intr-un desert. Fugeau de politie, pana ce masina de politie a avut accident, iar masina celor 3 s-a stricat. Stiu ca totul se termina cand cei 3 tipi, gasesc 3 fete care erau, daca nu ma insel, cu un balon cu aer cald, fugind de politistul ce ii urmarea. Aveti idee cum se numea melodia? Sau cine o canta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Nu sunt sigur, dar pare sa fie paranoid de jonas brothers

3 răspunsuri:
| RukiRobert explică:

Din pacate nu e aia. Are o scena cu masini in desert, dar e foarte mica... Melodia de care zic eu incepea cu o masina, decapotabila daca nu ma insel, urmarita de politie. Politia parca se rastoarna, iar mai tarziu masina celor 3 se strica... si merg cu totii pe jos. Daca nu ma insel, balonul il vad in momentul cand beau apa dintr-o oaza

| RukiRobert explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=GExkyY1LOaQ
Am gasit melodia, dar pentru ca tu ai fost singurul care a raspuns, ai o funda de la mine!