| iulianandrei99 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare, este vreo problema daca ascult muzica in fiecare zi la casti? Din cate am auzit chestia asta poate duce la singuratate. Dau funda cine raspunde mai repede la intrebare

6 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Nu este Nicio problema și eu ascult in fiecare zi

Răspuns utilizator avertizat
| iulianandrei99 explică (pentru Harfagre):

Hmm, la reducerea capacitatii intelectuale nu are cum sa duca fiindca nu stiu daca ai auzit dar 'the music is the medicine of the mind', casti mari nu am fiindca mi s-au stricat, folosesc niste casti mici de Samsung, iar probleme de auz nu cred ca o sa am inainte de 30 de ani poate pe la 40-50 asa.De asemenea, muzica duce la cresterea intelectualitatii te face mai destept ca sa zic asa fiindca ascult genuri diferite de melodii. Cam asta e daca esti de acord cu mine bine daca nu e treaba ta pana la urma fiecare face ce vrea cu viata lui

Răspuns utilizator avertizat
| iulianandrei99 explică (pentru Harfagre):

Hai ca deja te-ai departat de la subiect prea mult

| iulianandrei99 explică (pentru Harfagre):

Cu toate astea oricum am mai renuntat la acest lucru nu mai ascult muzica in fiecare zi