| Termopile a întrebat:

Am și eu o întrebare scurtă, dar la care este greu de răspuns și care ar putea genera discuții, bun să pun și întreținerea.

Cine credeți că l-a omorât pe rapperul Tupac Shakur?

Eu sunt de părere că a fost ucis de iluminati, voi ce credeți? Dați-vă cu părerea.

PS: Dacă știe cineva cu exactitate (100%) să dea răspunsul și să menționeze cum a aflat ce surse are etc.

Dau Mare Fundă celui mai detaliat răspuns

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Deși nu știu cine-i minunatul despre care vorbești, pot spune ca exista trei variante/posibilitati mari si late prin care un om poate muri:
1.Boala, că niciodata nu știi când te plesnește una.
2.S-a sinucis din varii motive.
3.A fost anihilat de niste "vrășmași" sau, mai bine spus, probabil de oamenii de care "cânta" în "melodiile" lui. De exemplu Xxtentacion sau cum boala l-o fi "chemat", a fost omorât pentru că... a bolborosit despre puterea sa si alte mizerii, urmând ca un glonț sa-i dicteze viitorul. Eu zic ca si-a meritat-o și ca nu a realizat că nebunii chiar există.
Dar nu, Illuminati nu poate fi, divinitățile nu pot interacționa cu materia, dat fiind si că nu există alte forțe decât următoarele 4: 1.forța electromagnetică, 2. f. gravitațională, 3. f. nucleară slabă și 4. f. nucleară puternică/tare, ceva închipuit nu va putea interacționa vreodata cu aceste forțe, și nici cu materia în sine.