| sickoffallthings a întrebat:

Ce parere aveti? Vreau cat mai multe pareri. Dau funda la cea mai sincera parere.
http://m.youtube.com/......ttp?/watch

7 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Voi chiar sunteți mulțumiți cu chestiile astea încât să le postați pe youtube?laughing)

| CautNume a răspuns:

Nu suna bine, dar tousi am auzit si melodii ce ar vrea sa fie rap mult mai proaste.

| Vans a răspuns:

Refuz să mă mai chinui.

| Rakanishuu a răspuns:

De ce dracului ridică volumul vocii? Oribil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeg.

| Chamberlin a răspuns:

E frumos intr-un fel straight face

| secretlove2014 a răspuns:

In viata e foarte greu, dar totul depinde si de cum ti o faci, muzica e o mangaiere, daca nu te sustii tu sa treci peste tot nu o va face nimeni, vorba ai rabdarea e amara dar fructele ei sunt dulci happy