| OneReason a întrebat:

Salutare TPU, e prima intrebare pe care o pun in accest an. Intrebarea e cine stie cum sa incarc muzica care nu este pe spotify? Mentionez ca am premium dar nu stiu daca e posibil sa incarc muzica. Deci daca stie cineva, cum se incarca muzica, dau funda.

1 răspuns:
| REMiXDJ a răspuns:

Pe Spotify este posibil sa incarci - UPLOAD muzica insa sunt niste reguli clare ale drepturilor de autor, cantaretilor, caselor de discuri si a impresarilor artistilor din muzica. Spotify functie de ascultari si de copieri de melodii trimite bani in cont la vantareti, producatori, etc. Daca ai cont Premium pe Spotify trimite un email in engleza la Spotify si intreaba ce conditii sunt si o sa primesti raspuns ce sa faci si care e procedura.