| cristianmol a întrebat:

Salutare,as avea si eu o intrebare. Stie careva de ce nu imi mai merge jocul red crucible 2, inainte cu 2 saptamini imi mergea si dintruna nu se mai incarca, mentionez am actualizat toate driverele.Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Mie imi merge...incearca pe chrome.

| mad88 a răspuns:

Este posibil sa ai o eroare la Unity Web Player, reinstaeaza-l, uite aici detalii http://www.jocuriunity.net/ajutor-probleme-jocuri/

| mad88 a răspuns:

PS. Incepand cu versiunea 42 a browserului chrome nu mai ruleaza unity pe e. asa ca iti recomand sa folosesti FIREFOX!