| klaudyu44 a întrebat:

Salutare TPU, ma puteti ajuta? caut de ceva zile o melodie care suna cam asa : Depinde cum vrei s-o dai, ai grija sa nu te tai...hai... hai, stai. cam atat am inteles din ea.
Este melodia de la episodul O Duba, Doza De Has.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sk6punk a răspuns:

Sall! din pacate melodia nu se gaseste, cauza este simpla:este facuta de ei si nu au distribuit-o mai departe(e ca si cum ai face tu o piesa a ta si nu o dai mai departe doar o pui intr-un clip fara nume fara alte lucruri) sa speram ca in curand o sa o distribuiehappy

1 răspuns:
| Cancerigen a răspuns:

Cumva. Urbanural - Copii de Ciocolata? :D

http://www.youtube.com/watch?v=IpeCWKR-WWQ