| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, pot utiliza melodiile de fundal de la KevinMacLeod direct de pe canalul lui de YouTube?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Nu. Drepturile pe piesele lui intra sub incidenta legii "free of royalty" (inseamna ca poti cumpara licenta unei piese si apoi o poti folosi de cate ori doresti - inclusiv pe canalul de Youtube). Insa ai nevoie de licenta ei. Royalty free music nu este copyright free, nu este muzica de stock, deci nu. sad