| robi77 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun o imagine de fundal pe canalul meu de youtube?

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Intri pe canalul tau si dai pe "Setarile canalului", apoi in primul tab, "Modul de afisare", unde scrie fundal, o sa ai un buton "Browse". Apesi pe el si selectezi imaginea pe care vrei sa o pui ca fundal canalului de YouTube.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Click pe imaginea ta, dreapta sus, apoi click pe canalul tău(iar aici ai avatar şi fundal).La această din urmă opţiune, ai toate cele necesare realizării fundalului. Poţi alege o poză din pc-ul tău, alegi o culoare, iar la sfârşit dai save şi atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Dai pe ''setarile canalului'' si trebuie sa ai pe bara aceea care iti apare sus ''modul de afisare'' si vezi ca iti da posibilitatea sa incarci o poza si sa alegi culoare.

| MrAlex a răspuns:

Te loghezi.dai pe linia aia care se afla in jos.gen asta "

| KEiGHT a răspuns:

Problema la mine e ca nu e pe toata pagina, ma exaspereaza! am pus exact cat cer ei ca marime si mi-o micsoreaza! sad Cum fac sa o am pe toata partea de sus? Sau am restrictii pentru ca nu platesc ceva?!