| Gyganzie a întrebat:

Salutare TPU, stiti ca in muzica rap (Americană) multi rapperi au acea „Esarfa" legata deasupra capului, pe frunte, precum 2Pac, Nate Dogg si ceilalti, as vrea sa stiu cum ii spune esarfei si cat costă, am auzit că nu sunt prea ieftine... dar vreau să aflu si parerile voastre.Multumesc.(Funda celui care mă ajută)

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Se numeste BANDANA, si intr-adevar, sunt destul de scumpe mai ales de la marcile originale. Dar se gasesc si ieftine, pana in 15 lei. Bafta! Daca esti din Bucuresti, are in Unirii.