| dragos21351513 a întrebat:

Vreau sa imi iau telefonul ZTE Racer 2 si as vrea sa stiu parerile voastre.Multumesc.

2 răspunsuri:
| BogdySS a răspuns:

La pretul la care se gaseste, merita. Intr-adevar, procesorul este destul de slabut, dar, spun din nou, avand in vedere pretul, nu te poti astepta la mai mult. Concluzia: achizitioneaza-l linistit.happy

| GaBYBrb a răspuns:

Pai procesorul e cam slab 500 mhz nu atre au sa-ti mearga multe jocuri si aplicatii, stiu din propia experienta la telefonul meu e de 600 mhz si nu tare pot face nu stiu ce cu el (Samsung galxy fit ) ramii sunt ok, versiunea de antroid... sa zicem, doar marimea ecranului lasa putin de dorit.