| buk a întrebat:

Salutare TPU, sunt rapper si as vrea sa va cer parerea despre asta:
http://www.youtube.com/watch?v=-rVsesXqewU
Si daca vrea cineva o colaborare spuneti,
Mersi.

5 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Ehm.
Instrumental plictisitor.
Ai flow-ul unui rect după KFC și dicția unui dislexic.
Versurile sunt atât de penibile încât trebuie să mănânc lămâie ca să-mi readuc fața la normal.
În plus, cred că imaginea aia e printre cele mai jalnice creații digitale de la Birdemic încoace.
buk, o să ajungi departe.

| CautNume a răspuns:

Fara suparare, dar muzica nu-i de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Fara suparare, stiu, stiu (baiat de cartier, alea, alea), dar daca nu mergi sa faci macar cateva lectii de canto sau ceva, nu merge. Parca citesti o poezie, fara suparare. Nu "simt" nimic. Asta este parerea mea, dar un sut in f*nd este un pas inainte. Bafta! happy