| Myh_Mihay_1992 a întrebat:

Salutare tuturo,am nevoie de putin ajutor,stiu ca intrebarea va parea tampita, dar poate stie cineva.Am auzit acum cateva zile in Carrefour o melodie,cantata de o fata,ma rog piesa nu e foarte ritmata pana la refren care incepe ceva de genul cu multi de O,ori "ohhhhoooo" ori "gooooooone","ooooouuaaa-pe romana ).Am ascultat cu mare atentie(desi era mare galagie) insa n-am putut sa-mi dau seama de nici un cuvant.E in engleza piesa.

Dau funda, bineinteles.

3 răspunsuri:
| 11Andreea a răspuns:

E ceva de genu I miss you my love?

| Myh_Mihay_1992 explică:

Nu....parca zice oooo anyone oooo everytime...mai bine ii intreb pe aia din Carrefour laughing

| Myh_Mihay_1992 explică:

Am gasit-o Gossip-Perfect World