| VoicesMedia a întrebat:

Salutare tuturor!
Am dori sa aflam parerea voastra despre acest single semnat Cami Hedlinger. http://www.youtube.com/watch?v=jbxLVQ3fZec
Auditie placuta...

1 răspuns:
| Sunnyツ a răspuns:

Melodia este chiar ok la modul general. Negativul face totul + beat-ul. Vocea ei nu e chiar grozava, nu prea le are ( se vede la refren ). Versurile sunt bune nu am ce sa zic. Videoclipul este total neoriginal. Prea multe videoclipuri sunt facute asa, fete in dres de baie ce danseaza, cam sec. Lipseste ceva...pare o melodie ce o asculti de 2 - 3 ori apoi gata.