| heyyyo a întrebat:

Salutare tuturor! Stie cineva de unde as putea descarca free niste melodii gen 3 doors down, 3 grace days, nickelback si chestii de genu'. Dau fundita + vot pentru raspunsul cel mai rapid.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://prostopleer.com/
Site-ul e genial; e simplu de folosit; merge foarte bine.Te lasa sa descarci 15-16 melodii pe zi; daca te loghezi te mai lasa inca 15. :))

PS:3 Doors Dawn - Let me be myself. ador melodia;
Iti mai recomand The Rasmus -probabil ai auzit de ei ( Lucifer's angel, Not like the other girls, Ghost of Love, Ten Black Roses, No fear, Inmortal, Justify...)

| Adrians78 a răspuns:

Intra pe tycus15us si iti trimit linkuri ...aici nu ma lasa sa le postez