| anonim_4396 a întrebat:

Ce trupe de rock psihedelic, progresiv, sau alternativ stiti? Stiu si eu multe, dar, as vrea sa imi "innoiesc" lista de trupe. Imi plac Nickelback, Skillet, 3 Doors Down, Metallica, Lordi [ doar melodia Devil is a loser - pentru versurile ei], Three Days Grace. FUNDA.

7 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Metallica si Lordi cu siguranta nu sunt psihedelic, progresiv sau alternativ ci thrash/heavy respectiv hard rock/heavy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rock psiheadelic= red hot chili pepers. atat am avut de zis.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Dacă îţi place numai o melodie de la o trupă asta nu însemnă că-ţi place trupa respectivă, aşa că e aiurea să-i bagi în lista aia a ta cu trupe care-ţi plac...
Îmi şi imaginez ce-ţi cam place de la Metallica...

| AlexaLovesSkillet a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Poti sa iti tii raspunsurile departe de intrebarile mele? Metallica eu chiar ascult. Pot sa iti enumar, dar, nu ma obosesc sa iti dau de cap, vad ca deja ai destule la care sa te gandesti. Doar te rooog, tine-ti raspunsurile pentru tine, ok? Multumesc. Plus ca am zis "stiu multe"nu "imi plac multe"... Citeste si tu cu atentie intrebarilewinking

| AddUsspinred a răspuns:

Eu ti-as recomanda Papa Roach, Lamb of God, Evanesence și Avenged Sevenfold

| AlexaLovesSkillet a răspuns (pentru AddUsspinred):

A7X (cu Nightmareblushing), Papa Roach (No Matter What - care se intampla sa fie melodia mea si a prietenului meu) si Evanescence (sa ziceeem. Bring me to life, Hello, My last breath) le stiu. Voi incerca si Lamb of God. Multumesc mult pentru raspuns. Apreciez happy

| JoiMov a răspuns:

Http://www.comitetulastral.eu/category/dxm-studio-2/
Uite aici muzica psihedelica faina..sunt incepator :3 eu o fac