| dxad123 a întrebat:

Salutari din nou TPU, de ceva vreme folosesc fl studio 10 programul de facut beaturi, am multe sounduri la el si vst-uri, ma pricep sa fac un beat mic de cateva secunde dar vreau sa invat sa-l fac de 2 min 3, si as dori daca ma poate ajuta cineva cu niste pasi de a invata sa fac un beat sa iasa bine, va rog din suflet am sa va las si id daca este nevoie...cel care ma ajuta are funda!

Răspuns Câştigător
| Onio a răspuns:

Gasesti pe youtube o sumedenie de tutoriale cum sa folosesti FL_Studio.

Ai aici unul dintre ele:

http://www.youtube.com/watch?v=Zno5MXudAEc

2 răspunsuri:
| deennutzza a răspuns:

Frate. de unde l-ai downloadat?sad