| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva unde pot face lecti de beat box este un talent al meu dar nu ma pricep chiar asa de bine si vreau sa mai invat si sa ma duc la romani au tanent si pot sa spun ca sunt aproape la fel de bun ca cosmin da mai am nevoie de niste lecti deci cine ma poate ajuta dau funda + vot

6 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Pfoai, tinere, da, ai dreptate, ai nevoie de nişte lecţii serioase, de gramatică, nu de beat-box.
Îţi recomand nişte ore de limba şi literatura română că nu prea le ai.

| BOGDANELU_2340 a răspuns:

Tataie noi la calculator scriem cu prescutari si cu tastatura engleazasca nu romaneasca ca toti tarani asa ca hai mars ca daca vreoiam scriam cum ai scris u cu kkaturi din astea

| TeoPT a răspuns (pentru BOGDANELU_2340):

De ce scrieți cu prescurtări? Vă doare mâna? Când vă dați l**ă nu vă mai doare?
Dacă știi limba română trebuie să o știi peste tot, nu numai câteva ore la școală. Cu scrisul ăsta cocălăresc nu demonstrezi nimic. Bine, ne demonstrezi tuturor că ești mai prost ca o maimuță. Nu trebuie neapărat să scrii cu diacritice, dar scrie măcar corect gramatical. Get a life!

| BOGDANELU_2340 a răspuns:

MA daca tu esti obisnuit cu l**a nu e vina mea da eu nu fac l**a si asa scriem casa scriem mai repede si sa face cheat mai repedewinking

| TeoPT a răspuns (pentru BOGDANELU_2340):

Cum spuneam, get a life.

| BOGDANELU_2340 a răspuns:

Eu am o viata ma da si doar pentru ca scriu asa cum scriu asta nu e problema ta asa ca date dracul eu am intrebat ceva si nu mai raspundeti aiurea ca niste handicapati bagamias ceva in voi ca ati inceput sa ma evervati handicapati dracul