| aXy99 a întrebat:

Salutari TPU. Am o mica rugaminte la voi. Am ascultat acest playlist aseara https://www.youtube.com/watch?v=64qChv57cvg si cateva melodii mi-au placut in mod deosebit, dar de una nu am putut face rost. Este vorba despre cea de la 1:48:18 care tine pana la 1:55:20. Este theme songul de la filmul The Godfather. Recunosc ca n-am incercat decat youtube converter, dar chiar nu am gasit pe youtube versiunea aceasta a melodiei. Am gasit interpretari (doar la saxofon si needitate) de 2-3 minute, dar nu versiunea completa de 7 minute sau macar pe aproape care mai are niste acompaniamente. Stiti cumva daca este aceasta pe youtube sau vreun site de unde o pot downlaoda? As fi downloadat tot playlistul cu youtube converter si sa il tai cu camtasia studio, dar nu pot downloada videoclipuri mai lungi de 20 de minute. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

O gasesti pe siteurile acelea cu t la nume de pe care se poate descarca;-)... nu pot scrie aici! Cauta ' the godfather soundtrack '

| aXy99 explică (pentru pufulescu):

Chiar nu am gasit decat versiuni scurte...acea versiune avea 8 minute si era acompaniata si de alta instrumentesad