| oanna_4635 a întrebat:

Saptamana viitoare trebuie sa cantam la scoala o strofa sau un refren, iar daca profesoarei ii place ne adauga intr-un cor...deci o melodie?(inclusiv in eng). plss... cea mai buna funda:X

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Http://cauta.trilulilu.ro/muzica/cantece%20pentru%20copii%20in%20engleza

SAU

http://www.trilulilu.ro/petreradu1/182fcf08cafce4

ai rabdare pana se incarca si asculta, sunt usoare si pot fi invatate repede.

| Lorє๔คnค a răspuns:

Pai eu am luat 9 si sunt in corsi am cantat cu melodia Nobody's Perfect, de hannah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care are cont sa-mi dea si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care are va rog frumos un cont pe cabal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm...eu sunt in cor de cand eram cls a5a, doar in clasa a5a ne-a ascultat si de atunci am ramas aceeasi in cor. iubesc corul love struck eu am cantat :
see you again a lu miley cyrus