| Emma2804 a întrebat:

Hey TPU!:*
Sunt o mare fana Bruno Mars!:X:X:X
Voiam sa va intreb daca aveti postere cu el...in schimb, as putea oferi postere cu:Gossip Girl, Jaden Smith, Rihanna, Adam Lambert, Lora, One Republic, Abby Ncis, Katy Perry, Justin Biber, Selena Gomez si Justin Biber, Join the club ( Glee ), Vampire Diaries, Bill & Tom, Taylor Momsen, Piratii din Caraibe(pe ape si mai tulburi), Lady Gaga, Maroon 5, Miyavi, Britney Spears, Orochi, Hannah Montana, Miley Cyrus, Shakira, Willow Smith, Florida, Hurts, Snoop Dogg, Xodiack, Judas Priest, Robert Pattinson, Play & Winn.Mai am si megapostere cu Avril Lavigne, Pirates of the Caribbean, Inna, Dr.House,Lady Gaga, Shakira, Robert Patinson, Jessie J, si Pirates of the Caribbean.
Deci, daca aveti postere cu Bruno Mars:X si doriti unul dintre posterele de mai sus, contactati-ma:*
Bye!happy

2 răspunsuri:
| Deliutz_5354 a răspuns:

Am un poster cu bruno mars in schimb as dori poster cu kary perry

| Brendix a răspuns:

Eu as dori cu Vampire Diaries. si em cu bruno. dai add: toth_brigitta_97