| Altadata a întrebat:

Scuzatii categoria dar eu nu aveam categoria muzica asa ca cine poate muta intrebarea sa o faca.
Asa acum as vrea sa stiu la ce face referire piesa See You Again cantata de Wiz Khalifa ft. Charlie Puth. Si daca cumva puteti sa imi dati si versurile in romana. Multumesc si funda.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Piesa a fost creata in memoria lui Paul Walker (unul din actorii principali ai seriei Fast and Furious, care a decedat in urma unui accident de masina) iar versurile in limba romana le gasesti la adresa: http://www.versuri.us/......a-versuri/