| AdeeLinna22 a întrebat:

Scz categoria dar ma grabesc big grin

Imi puteti spune si mie profile si licee din Timisoara va rog frummost (liceu si ce prf. ale )

spune`ti`mi daca este vreun liceu de jurnalism in timisoara sau ceva de genu

mss oricum.

Răspuns Câştigător
| YukiChan a răspuns:

Pai ar fi Loga- cu toate sectiile teoretice(Mate-Info, Stiintele Naturii, Stiinte Sociale, Filologie) Colegiul National Banatean, Liceul Pedagogic, si multe multe altele sad Din pacate pentru jurnalism nu exista liceu, dar cred ca daca vrei sa te lansezi in domeniul jurnalismului trebuie sa urmezi Stiintele Sociale sau Filologia. Liceuri unde gasesti asa ceva sunt: Loga(cam cel mai bun), CNB, Pedagogic, Vlad Tepes, Calderonul, Shakespeare(daca vrei si in engleza) si cam atat imi vine. Mult noroc!