| anonim_4396 a întrebat:

Se mai gaseste cu Gazeta Sporturilor albumul lui Puya - Romanisme partea a II-a sau nu?
Sau era pe o perioada de timp limitata? Pana cand a fost promotia?

5 răspunsuri:
| NimeniAlta a răspuns:

Da de unde...am mers si eu sa-mi iau gazeta sporturilor cu cd.si mi-a zis vanzatoarea ca a fost doar marti pe 10happy

| pepe a răspuns:

Trebuie să se găsească timp de 30 de zile în limita stocului disponibil.

| iri a răspuns:

Eu ieri am vazut la chiosc. E in limita stocului disponibil.

| alexandra_3253 a răspuns:

Da se mai gaseste...nu e limitat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si in Weekend se poate gasi albumul? sau e numai saptamanal?