| Danut4 a întrebat:

Va place albumul lui puya romanisme?

16 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Sincer imi place foarte mult, foarte reusit acest albumkiss

| M4RK a răspuns:

Da la nebunie love strucklove struck imi place ori ce piesa de la puyalove strucklove struck

| paul0013 a răspuns:

Imi plac doar melodiile undeva in balcani si change

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Da... e tare:X

| Dragosgan a răspuns:

Puya, undeva in balcanii este destul de reusit, dar are un pic cam multe vulgaritati in ea.ar fi ok pentru adolescenti, cei drept si mie imi place un pic! Iin rest trupa puya si-a facut de cap cu melodiile si a exagerat bagand atat de multe melodii, care aproape toate au fost nereusite! Asta e parerea mea despre puya, sper sa nu se supere nimeni de aceasta parere!

| pypa007 a răspuns:

Da mie unu in place albumul lui puya romanisme

Răspuns utilizator avertizat
| Ioonela a răspuns:

Da

| thizizme a răspuns:

Ca album comercial e bun, dar Puya are pretentii de artist under si asta nu-i bine.

| Danut4 explică:

Mie mi se pare super albumu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, imi placea mai mult inainte de acest album. Mi se pare cam comercial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fffffooooaaarrrrtttteeee mmuullltttt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai reusit album dintre celelalte, mai ales melodiile Yeu, yeu yeu si Ohh, nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Icepe sa se strice

| derhoa a răspuns:

Cel mai bun album