| Cookie166 a întrebat:

Se poate sa descarc muzica de pe netul de pe telefon C3? cine imi zice daca se poate si cum si site primeste funda

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna
eu am descarcat de pe net ( wi-fi) cu Nokia c3 melodii, dar nu pe toate siteurile merg deoarece la Nokia c3 nu merge flash player, iar pagina o sa ramana alba.
Incerca sa pui numele melodieie si dupa download
ex: Reflekt - Need To Feel Loved download si vezi ce iti apare
ps: din meniul telefonului du-te la internet si apoi la "navigator" sectiunea Google ( a 2-a chestie de sus).
Succes!