| Jello a întrebat:

Selena Gomez e impreuna cu Justin Bieber? Daca da, credeti ca Selena il iubeste pe Justin? Sau stau cu el doar pentru ochii presei si a paparatilor sau pentru asi imbunatati cariera ei?

15 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Pe utv zice: http://www.utv.ro/......-impreuna/
Pe wambie zice:
JUSTIN AND SELENA ARE NOTHING MORE THAN FRIENDS

Justin and Sel were seen kissing in the Caribbean recently, but the two are still insisting they're nothing more than really good friends...

When asked about this recently on the radio, Justin responded:

"Just tell 'em that she's, like, one of my best friends," he said. Justin and Sel were also spotted recently seeing a movie together.

"We saw No Strings Attached," Bieber said, which is sort of a strange movie choice, and may represent Justin and Sel’s relationship.

| ZoeyMe a răspuns:

Selena cu nick? de unde ai scos-o si pe asta?

| zizi000 a răspuns:

Hmm. eu cred ca sunt buni prieteni si atat. sau au fost impreuna si au ramas prieteni. Oricum amandoi aveau faima si fara sa se arate impreuna.happy

| MysticWayz a răspuns:

Speculatii sunt. Mereu se aud cand e vorba de vedete. Daca sunt impreuna fii sigur ca vor incerca sa ascunda asta cat mai mult. Daca sunt impreuna vei auzi cat de curand. Mass -media abia asteapta. laughing
Am citit intr-o revista ca Justin ar vrea foarte mult sa fie cu Selena.
Dar este o diferenta de 2 ani intre ei. tongue

| Maddalinapunct a răspuns:

da sunt impreuna

| zacrazy a răspuns:

Daca sunt impreuna parca si vad la stiri ca Selena Gomez a fost atacata de fanele indragostite de Justin Beiber rolling on the floor

| Danyellaaa a răspuns:

Eu cred ca sunt doar prieteni, pentru. ca selena este cu Nick Jonashappy, poate ca vor sa faca muzica impreuna. Cine stie;happy

| Conophidă a răspuns:

Daca...Sel si Jus is imopreuna apoi sa fie ca se potriveschappy laughing Insa daca Sel se foloseste de Jus e o scorpielaughing))))sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cautam ieri ceva despre mitologia greaca si am dat peste "Justin Bieber si Selena Gomez surprinsi sarutandu`se" sau ceva de genul asta.Probabil ca sunt, dar pentru ce mi-ar pasa?
Eu am raspuns la intrebarea asta ca sa comentez ultima intrebare a ta.
Nu cred ca ar fi in stare cineva sa stea cu ala pentru a atrage atentia presei sau pentru a`si imbunatati cariera, sau macar daca o face, nu cred ca rezista mult.Trebuie sa fii idiot sa-l lasi pe specimenul ala sa isi faca sperante ca il iubesti, intre timp facandu`ti cariera pe spatele lui.In imaginea mea mai mult ti`o distrugi decat ti`o imbunatatesti.
Acum nu stiu.Nu am nici puteri paranormale, nici nu ii cunosc pe viu, deci nu pot si sigura de ce se intampla cu adevarat. Ce spun eu sunt presupuneri, doar presupuneri.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il foloseste. Selena iese cu jb doar pentru. ca vrea sa isi imbunatateasca cariera si paparazzi.I o proasta!

| beauty_7895 a răspuns:

Au fost acum s-au despartit uite un site http://www.libertatea.ro/......30066.html funda?

| yoanna_5465 a răspuns:

Pai a fost impreuna cu justin bieber dar acum e impreuna cu un coleg de bresla pe nume cory monteith asa crede revista bravo si nu numai intr-o zi la filmari selena parea forte apropiata de cory

| yoanna_5465 a răspuns:

Pai s-a despartit de justin acum selena e impreuna cu cory monteith asa crede revista bravo si nu numai intr-o zi la filmari ei pareau forte apropiati unu de celalalt

| Patriciaberlin a răspuns:

Da sunt impreuna,,,Se iubesc foarte mult,,,Sselena il iubeste mult pe Justin,, si Jjustin o iubeste pe Selena,,, inta pe sitel (Selena e cu Justin) si vezi raspunsuri) succes Ioana!

| iulia_4621 a răspuns:

Am vazut in bravo girl ca justin ar fi cu selena da acum catva timp am vazt in alta ca e impreuna cu mley cyrus.