| Razvan a întrebat:

Si ce pacat ca uitam atat de repede pe cei care pleca de langa noi:
http://www.youtube.com/watch?v=W-av2qVhkyM

Răspuns Câştigător
| Doa'Do a răspuns:

Sunt mult prea multi oameni "ocupati" in ziua de azi!
Oamenii importanti, care din pacate nu mai sunt printre noi. sunt uitati datorita faptului ca oamenii nu mai sunt la fel de sufletisti cum erau cei dinaintea noastra.
Sau poate ca. asa a fost mereu!
Greu de spus. happy

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Unii au uitat-o, altii nu. Ea va ramane intiparita parte din sufletul meu mereu.

| Ana_6509 a răspuns:

Ii pastram totusi in sufletul nostru!

| carminaburana43 a răspuns:

Oamenii deosebiti isi au locul lor in sufletul nostru chiar de fizic nu mai exista, ce ne-au dat cit au trait, i-a facut nemuritori in inima celor ce i-au iubit.

| thehope a răspuns:

Din punctul meu de vedere, cred ca e greu sa uiti adevaratele talente si valori care din pacate ne parasesc.care mai repede, care mai tarziu. Chiar daca nu se mai face public nimic despre respectivele persoane, in sufletul nostru raman intotdeauna...intr-adevar o voce incomparabila...pacat ca a trebuit sa ne paraseasca asa repede.

| cotzobel a răspuns:

Uff.Laura Stoicacrying. cat imi mai placea de easad. imi placeau si inca imi plac in special melodiile Mai frumoasa si Nici o stea... Dumnezeu sa o odihneasca in pace!

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Trist. sad

| Cryssy a răspuns:

Unele persoane nu pot fi uitate niciodata. Persoane care au ramas in memoria romanilor. Aceste talente ne fac sa ne mandrim ca suntem romani.

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Io nu am uitat de ea.imi face o mare placere sa o ascult.Chiar m-am intristat cand a murit. sad...ma intristez cand ii ascult melodiile.intotdeauna exista un loc si pentru ea in inimile noaste...doar in inimile celor care au stiut ce inseamna cu adevarat laura stoica.parca iti dau ceva spertanta cand ii asculti melodiiile. day dreaming.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Am o prietenă care cântă la canto unele melodii ale Laurei Stoica... le cântă superbhappy

| sweetgirl_5855 a răspuns:

Nu ii uitam! ei raman in sufletul si mintea noastra...