PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Si tot a propos de Freddie Mercury. una dintre cele mai frumoase melodii, si pline de adevar! o mai tineti minte?!: (we all need) Somebody to LOVE...

Iubiti-va! Respectati-va! Protejati-va!

Viata e complexa!, dar frumoasa! >>> Pretuiti-o!

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Freddie Mercury a fost o persoana deosebita. Melodia este extraordinara.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Melodie care iti incanta sufletul si iti creiaza o stare de bine.

| ViVi a răspuns:

Mie imi place tare melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=qLjttg3wgCw&feature=related

nony
| nony a răspuns:

La sfarsitul mesajului trebuia sa specifici anii celor care ar trebui sa receptioneze mesajul ( SUB 18 )

| trifsandu a răspuns:

Wow super piesa lui Frieddie si de asemenea si mesajul tau e super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa voi face. Voi incerca, cel putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti indragostit?winking