| Smurf a întrebat:

Sondaj : Va place cum arata Rihanna? Mie mi se pare foarteee sexy.Am auzit ca multora nu le place.De ce oare? Ca e de culoare? Tocmai asta este unul din motivele pentru care mi se pare atat de sexy, culoarea pielii.Imi plac si melodiile, iar acum ascult la nesfarsit http://www.youtube.com/watch?v=Xcwd_Nz6Zog

9 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Mie imi place de cand s-a lansat cu melodia Pon de replay(cred ca a fost prima ei melodie).
Apoi au urmat hit-uri care mi-au placut enorm : Unfaithful, Don't stop the music, Umbrella, Shut up and drive, Disturbia, Hard, Live your life ( feat T. I.), Hate that i love you, Run this town, Rude boy, Only girl si bineinteles Love the way you lie!
Mi-a placut de cand s-a lansat, si mi s-a parut frumoasa de atunci.
Insa nu prea mi-a placut cand se tunsese scurt de tot.
Si in legatura cu silueta ei, la inceput in videoclipul Pon de replay era mai slaba pentru ca era mai tanara, avea 18 ani parca. Oricum imi place si acum. O femeie sexy are forme, nu e schiloada.

| amc a răspuns:

Hmm.
pai parerea mea este ca rihanna e sexy ca de obicei. dar acum cand a aparut melodia love the way you lie cu eminem au inceput toti sa o placahappypana sa apara melodia asta nimeni nu o baga in seama pe rihannahappy
si acum...pe toate siturile se vorbeste de rihanna iar unii zic ca sunt fanii ca au ascultat doar o melodieoh go on

| loricel a răspuns:

Si mie imi place Rihanna, mai ales cum arata in videoclipul melodiei Only Girl(in the world). Acum mi s`a pus pata pe melodia Love the way you lie part 2. http://www.youtube.com/watch?v=KxEQ-em_2lo

| SugarAndSpice a răspuns:

Mda... Rihanna e foarte sexy, are si corpul si fata frumoase si deosebite. De asemenea vocea ii e minunata si melodiile neobisnuite. Cei care nu sunt de acord cu ea si o 'barfesc' o fac doar din lipsa de talent si invidie. Oricum, gusturile nu se discuta...
Merci pantru melodie. e mult peste asteptari.
Bye

| Jadis a răspuns:

Hell...nu-mi place de ea. Adica da este sexy, frumoasa, dar nu imi place cum canta...atata tot tongue

| friday a răspuns:

straight face E urata, e grasa.
Nu conteaza daca e sau nu de culoare. Daca era alba, tot aceeasi parere o aveam. Daca nici cu "masca" pe fata n-arata bine.

| OneLifeOneLove a răspuns:

Si mie imi place foarte mult Rihanna.Este super!

| Smurf explică:

@ankasha the damned : Iti inteleg parerea, dar mie imi place Rihanna cu mult timp inainte sa apara acea melodie. Iar in linkul din intrebare este vorba de melodia "Hard", nici nu stiu daca este noua sau veche.
@friday : Poate nu este pe gustul tau, dar urata si grasa este mult spus.Are niste tresaturi deosebite.

| adsfsf a răspuns:

E prea vulgara. (acum vin copiii si "Hua comunistule! Ce esti, bunicu'?")