| Bubu9110 a răspuns:

Minunate melodii... imi plac toate kiss

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

1. Ritmul e fain dar Rihanna e prea vulgara pentru gustul meu
2. Imi place dar ar fi fost mai frumoasa daca ar fi fost mai putin accent pus pe calculator, daca vocea nu ar fi lucrata atat de mult
3. Asta mi se pare hidoasa. Rockstarr? Daca ar vedea melodia un rocker autentic cred ca ar face o criza de nervi. Nu are nimic de-a face cu lucrurile frumoase din industria rock. E superficiala
4. Mi se pare o parodie dupa o melodie cunoscuta ( ritmul mi se pare foarte cunoscut ). Suna bine, in stilul clasic al celor de la Cassa Locco. Nu e rea. Din cele prezentate aici e cea mai buna.

| Petronela a răspuns:

Imi plac toate

| Antonia90 a răspuns:

Imi plac doar 3.(prima, a doua, si ultima) a treia nu`mi place deloc.Rihanna nici macar nu canta rock, dar sa mai fie si RockStar laughing

| gabriela007 a răspuns:

1. Imi place :X, are un alt stil, putin copiat dar ma rog
2. Asa si asa.
3.:X
4...

| ihaterain a răspuns:

Toate imi plac in afara de aia rockstar urasc vedetele pop care se declara singure rockstar si repeta asta intruna!phbbbbt

| 1234567890_7534 a răspuns:

Rihanna - Hard ft. Jeezy -pur si simplu o adooor
Selena Gomez & The Scene - Round & Round -imi place mai mult videoclipul decat malodia
Rihanna - ROCKSTAR 101 (Director's Cut) ft. Slash
RihannaVEVO 44 videos -o urasc si videoclipul si melodia sunt oribilee
Cassa Loco feat. George Hora - La Mall -e frum.