| clausweet a întrebat:

Spuneti-mi ceva trupe rock faine

Răspuns Câştigător
| Gojotza24 a răspuns:

Rock:
Linkin Park Godsmack Skillet metallica 3 Days grace Breaking benjamin Papa Roach

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Megadeth
Metallica
System of a down
Nirvana
Truda
Cargo
Coma
Troper
Guns N roses
Nirvana
Scars on Broadway
AC/DC
Aerosmith
Sex Pistols
Ramones
Children of Bodom
Black Sabbath
Dimmu Borgir
Eluveitie
Korpiklaani
Manowar
Motorhead
Nightwish
Ozzy Osbourne
Judas Priest
Queen
Rammstein
Scorpions
Serj Tankian
Slayer
The Misfits

| narutotruefan a răspuns:

Preferatele mele sunt evanescence,within temptation,nightwish,iron maiden, guns 'n' roses, korn

| scheisse a răspuns:

Rammstein,Papa roach,HIM, Seether, 3 doors down,Nickelback,Nirvana,Thousand foot krutch,The pretty reckless,Linkin parca,Panik,Rasmus(nu sunt chiar asa rock da merge),Rob zombie,Sixx AM, Jon bon jovi, Saosin9imi place mult Deep downbig grin), Red hot chilli papers, Five finger death punch