| BAd-RoMaNcE a întrebat:

hee hee... Spuneti-mi melodii in care se foloseste cuvantul "B*tch"...Sa va >>vad::eu stiu doar 3 melodii.

Răspuns Câştigător
| bOom a răspuns:

Britney Spears-Gimme More...la inceput spune: its britney ***

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Discobitch - C'est Beau La Bourgeoisie - http://www.youtube.com/watch?v=QKVQ2r-_zQk&feature=fvst

E si melodia mea preferata din cele in care se foloseste acest cuvant.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Am uitat de Lil John-Get low... sa'mi fie rusine, mai ales ca's jucatoare NFS laughing

| ViVi a răspuns:

Bad romance laughing

| KidoSmart a răspuns:

Katty perry-hot

| Jonsdottir a răspuns:

Katy Parry-Hot'n'Cold
Marilyn Manson-(s)AINT
Melodiile celor de la Brokenkyde au f*uck, penis, d*ck laughing dar nu stiu daca folosesc si b*tch thinking
Aaaaa, dar la ce iti trebuie?! smug

| betty17 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GesaFw-8j_U sper sa iti placa

succes

| Guitarlove a răspuns:

Tila Tequila - I love you!

| alle_1861 a răspuns:

Eamon Fuck it, sunt curiosa de ce iti trebuiesc thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate hip-hopyawn