| daniela_6285 a întrebat:

Spuneti-mi niste ideii de muzicaa care sa ma inveseleasca

3 răspunsuri:
| kllass a răspuns:

Asculta Trupa Varza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rockbatting eyelashes

| ione840524 a răspuns:

Buna Daniela,
Muzica depinde de temperamentul si buna/proasta dispozitie a fiecaruia dintre noi; de exemplu, eu ca sa ma inveselesc si sa-mi recapat speranta si increderea ca si maine e o zi, ca pot sa fac orice imi propun si pentru asta nu exista bariere de genul" nu pot/nu stiu/sunt incompetent, etc", ascult muzica populara -hore, sarbe din zona mea etnofolclorica preferata(asta nu inseamna ca iti impun si tie acelasi gen muzical pentru relaxare, daca tu nu agreezi aceasta categorie)... daca esti adepta genului latino(sau latino-romantic)-iti propun nume precum: david bisbal, juanes, anahi, pilar montenegro...sau, de ce nu, muzica romaneasca, intrucat sunt atatea si atatea nume sonore si la noi in tara, cu care ne putem mandri: voltaj, holograf, proconsul, sau gheorghe ghiorghiu, mirabela dauer si raoul, catalin crisan, gabriel dorobantu...ideea e ca ceea ce decizi sa asculti sa simti ca ti-a schimbat starea de spirit de dinainte

pa-pa
Sa ai o zi minunata in suflet... nu neaparat in concordanta cu vremea ploioasa de afara!