| Ys a întrebat:

Ce muzicaa se mai asculta? spuneti-mi si mie cine canta si cum se cheama...

Răspuns Câştigător
| zuzuliana a răspuns:

Dj davi - so bizzare, inna- love, hi-q - lose you, Lady Gaga - Poker Face; Morris - Desire; Oceana - Cry Cry Cry;
DJ Layla - Single Lady; Elena Gheorghe The Balkan Girls; Deep & White Definition Of Love; Akcent That's My Name; Geo Da Silva vs DJ Jungle Far Away; Enrique Iglesias feat. Ciara Takin' Back My Love;
... sper sa-ti placa ...astea is melodii in top si mie imi plac foarte mult... daca te intereseaza mai multe piese de genu asat lasa-mi un mesaj...kiss

6 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Eu ascult muzica veche.in ce priveste noutatile, niciodata nu sunt la curent...asa ca daca iti place, iti pot recomanda doar muzica de acum XXXX anihee hee

Bula
| Bula a răspuns:

Toata lumea asculta muzica, dar diferita.
Pe Youtube gasesti de toate...

| daddy a răspuns:

Muzica de negrii laughing gen rap, rnb dar si muzica veche cum ar fi barry white sau stevie wonder happy iar recent imi place john legend feat andree 3000 - green light e super daca iti plac mel de dragoste :*

| zu a răspuns:

Depinde de preferintele fiecaruia, fiecare asculta ce-i place.deci,cauta pe net ce-ti place tie si asculta

| amstaff a răspuns:

Eu personal sunt mort dupa rock! voi imediat ce veti citi cuvantul "rock" va veti imagina niste nebuni cu fete de emo care dau chitarele de pereti! nu e asa.asculta sum 41, breaking benjamin, three days grace, zebrahead etc.

| Ys explică:

Altfel de muzicaa...andreutz zim ce muzicaa de xxxx ani ai? te rog...

Întrebări recente