| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi niste melodii rock romanesti. Cele mai frumoase primesc fundita.happy

Răspuns Câştigător
| romanionu a răspuns:

Coma - Asculta-mi Povestea si Morphine
Cargo - Ca o stea, Ziua Vrajitoarelor si Aproape de voi
Vita de Vie - Zale de Matase, Coltul meu, Caine, Incep sa Pierd, La gatul meu, Caine (laughing) Basu si cu toba mare, Beat mort, Nimeni, Praf de Stele, Sunetul mai tare, Varza, Visare, O noapte, Zboara, Vino la mine, Pierdut.
Vama - Pe sarma, Calul din Marlboro, Copilul si Durerea, E oare cineva, Hotel Cismigiu, Nu am chef azi, Nu ne mai trageti pe dreapta, Omul plajei, Vara asta, Dumnezeu nu apare la stiri, Suflet normal, 17 ani...infinit (:X), Vino sa visam sub apa, Zmeul, Buze Blonde, 18 ani, Armata(am sa ma intorc barbat :X), Cantec prost, Epilog
Alternosfera - Ploile nu vin, Amintirile, Inchisoarea alba, Flori de mai, Femeia Nordica...
Probabil voi mai revenihee hee

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Iris-Pe ape

| alexxa a răspuns:

Alternosfera-Visatori cu plimb in ochi, Ne uneste ne desparte, In picaj
E. M. I. L:Supradoza de vise, Cei care zambeste, Doi, FAra regrete, Raman la fel
Trooper-Amintiri, Lacrima, Plaja amintirilor,
Timpuri noi-Tata
Luna amara-Albastru
Implant pentru refuz-Sidef
Pistol cu capse-Furtuna

| cristiancristir a răspuns:

Iris - Pe ape
Iris - Spre ziua
Celelelte cuvinte -Trecatoare

| romanionu a răspuns:

Andromedda... upslaughing
Am scris prea multe...insuficient oxigen la creier si am gafat-ohee hee

| romanionu a răspuns:

laughing
Si nu te-ai gandit care anonim putea fi?
:p

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Iris Calatorul

| mary_5801 a răspuns:

Cargo-ploaia
vama veche-zmeul
iris-sa nu crezi
vama veche-epilog
directia 5 feat andra-ploaia
vita de vie-praf de stele
praf in ochi-o mie de ganduri
spin-ploaia
spin-nimeni pe drum
laura stoica-vreau sa am steaua mea
laura stoica-un actor grabit

| Nita a răspuns:

Cargo - ca o stea

| DeeeaA a răspuns:

Floare de iris e superrrrrrrrrr

| Andromedda a răspuns:

Aaa tu erai?hee hee
Credeam ca e un anonimhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| NimeniCuActe a răspuns:

Luna Amara - Loc Lipsa; Somn
Coma - Hectic Light; Canta-mi povestea Light; Stai; Coboara-ma-n Rai
Alternosfera - Avion
Zgarie Nori - Zgarie Nori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era una "de ce numi vi"
nu mai stiu artistul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca mel ce care trebuie ascultata este:evanescence bring mi to fife so o ascultati dupa inceput

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una rock e bug mafia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asculta Phonix,Cargo,Talisman,Valeriu Sterian,Pasarea Colibri, Directia 5, Bere Gratis,Fara Zahar, Vama Veche, Vita-de-Vie

| catalin1996 a răspuns:

Holograf - Oriunde te vei afla
Iris - Erata, Pe ape
Directia 5 - Si ce daca
Cargo - Ploaia
Sanctuar - Secrete Intunecate
Parlament - E frumoasa foc
Sfinx - Om Bun

| ingearshul05 a răspuns:

In romana nu stiu. dar asc brokecyde freaxxx, e seperba melodiahappy