| Antique a întrebat:

Spuneti-mi si mie mai multe trupe romanesti sau in general caut o trupa cate intr-un videoclip(sau mai multe) unu sau mai multi bateau in butoaie metalice! Dau funda pentru cel ce imi spune trupa aceea! Dau voturi pentru cei ce imi dau 10 sau mai multe trupe diferite!

Răspuns Câştigător
| SerjRap93 a răspuns:

Trupa aceea era sistembig grin

5 răspunsuri:
| LadyInBlack a răspuns:

Holograf, Bere Gratis, Vita de vie, Vama Veche, Iris, Fly Project, Cargo, Spin, Phoenix Transsylvania, Conexiuni, Celelalte Cuvinte, Compact, Semnal M, Taxi, Aia, Trooper, Talisman, Altar, Bucovina, 3SE, Voltaj, Directia 5, HI-Q, Activ, Pasarea Colibri, Sarmalele Reci, Animal-x, Proconsul, Mandinga, Akcent, Impact, Accident, Asia, Alb-Negru, B.U.G Mafia,Crush, Morandi, Luna amara, Timpuri Noi, Sistem, Zdob si Zdub, Parazitii. Si cam astia mi-au trecut prin minte acum laughing. Multe din trupe nu mai exista, dar nu ai specificat asta asa ca le-am pus gramada.

| LadyInBlack a răspuns:

Mi-am mai amintit una laughing Truda.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Phoenix
trooper
holograf
vita de vie
vama veche
proconsul ( are cel mai bun bassist din Romania, florin x-bass barbu)
cargo[my favorite band]-din Romania desigur
luna amara
pasarea colibri
semnal m
progresiv tm
sfinx
mondial
directia 5
implant pentru refuz
taine
magica
kumm
negura bunget
travka
altar
sanctuar
celelalte cuvinte
abigail
Iris
Indian Fall
Ura de dupa usa
Gandul matei
My shadow
Vokodlok (am impresia ca sunt moldoveni, dar sunt super)
Focul viu (folk-rock)
Odissey (folk-rock)
Interitus Dei
God
Bucovina
Conexiuni
Crize
Coma
Cronos
aghast
sincarnate
vena cava
seven
bucium
agathodaimon
Iod
Terror Art
Compact
Omul cu Sobolani
Altar
Cap de Craniu
Cadavrul
Rosu si negru
Gothic
Sin

[si mai sunt multe altele, si o gramada de formatii care canta prin garaje[desi nu stiu prin care garajelaughing]-Si scuze daca te'a deranjat comentariul pentru acel copil cu bicicleta dar nu eram in toate mintile.veneam de la o petrecere[intelegi tu]

| Antique explică:

Am zis ca dau funda dau dar mai am voturilebig grin vreau trupe cat mai multebig grin