| RbtNicolae2000 a întrebat:

Salut, imi puteti spune si mie trupe romanesti de baieti? Caut o trupa anume si nu mai stiu cum ii zice. big grin

3 răspunsuri:
| laleauaneagra46 a răspuns:

Vunk, Holograf, Trooper, 3SE, Animal X, Simplu, LA, Carla's Dreams, The Motans, Body & Soul, Akcent, Deepcentral, Iris, Cargo, Bosquito, cred ca si Directia 5...cam atat imi aduc aminte. daca imi mai amintesc sau mai gasesc pe undeva iti spun. Daca tot nu te-am ajutat...ai putea sa-mi spui ceva- chiar si cel mai mic amanunt despre trupa pe care o cauti?

| RbtNicolae2000 explică (pentru laleauaneagra46):

Avea o melodie si era gen cu al 9 lea cer am gasit o trupa dar nu este aia. sad

| RbtNicolae2000 explică (pentru laleauaneagra46):

Am gasit eu o trupa dar nu este aia aveu o melodie ceva genu cu al 9 lea cer